Fotobudka – Magic Mirror

Fotobudka to narzędzie, które cieszy się wzrastającą popularnością w Polsce, województwo pomorskie nie będzie tutaj wyjątkiem. Nic w tym nie ma zaskakującego, przecież każde wydarzenie towarzyskie staje się o wiele ciekawsze, kiedy jest ona dostępna. Usługa wykorzystywana jest na ślubach, wieczorach panieńskich, eventach służbowych. Ostatnio znacznie częściej możemy ją spotkać także w postaci magic mirror, gwarantującej niecodzienne wrażenia. 

Sporym atutem fotobudki w tym wariancie jest jej wygląd. Użytkownicy podchodzą do otoczonego lampkami lustra, przed którym wystarczy odpowiednio się ustawić, aby wykonać ciekawe fotografie. Lustro ma odpowiednio dużą powierzchnie, dzięki czemu możemy z jego użyciem robić też zdjęcia grupowe. W czasie pozowania poszczególni uczestnicy widzą swe twarze w tafli lustra bardzo dobrze, co gwarantuje uzyskanie najlepszego efektu. Jednak nie tylko zdjęcia zrobimy dzięki magic mirror. Fotobudka w takiej wersji umożliwia również kręcenie krótkich filmów oraz plików GIF. Poza tym, jeszcze przed wydrukiem gotowe zdjęcie czy plik można pokazać naszym znajomym na portalu społecznościowym!

Trójmiasto, zwłaszcza w mieście Gdańsk oraz Gdynia, pełne jest firm, które oferują wynajem fotobudki na dowolne okazje. Ze względu na rosnącą konkurencję usługa staje się coraz bardziej interesująca cenowo. Magic mirror to najlepsze rozwiązanie na przyjęcie towarzyskie, jakie wymaga integracji, jak np. event pracowniczy. Stojąc wspólnie przed lustrem, śmiejąc się i korzystając z różnorodnych akcesoriów, uczestnicy z pewnością się zintegrują. Niezapomniana zabawa jest pewna! Magic Mirror bardziej niż zwykła budka sprawdza się na przyjęciach weselnych. Żeby znaleźć odpowiednią firmę należy użyć wyszukiwarki, pamiętając, żeby wybrać jako rejon Trójmiasto. Najlepiej przeanalizować parę ofert, mogą się między sobą różnić nie tylko kosztami, ale również dodatkowymi opcjami. Warto zamawiać fotobudki z dużym wyprzedzeniem, gdyż są obecnie niezwykle popularne.

Zobacz również: www.magicmirror-3city.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *