Parador sklep

Jesteśmy kompetentną firmą zajmującą się dystrybucją najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom nowoczesnych, wymagających kontrahentów. Prowadzony przez nas sklep internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Działamy w branży od 20 lat i bezustannie się rozwijamy proponując optymalne rozwiązania znane współczesnemu rynkowi.

Panele – elegancja, prostota oraz minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamiar został osiągnięty, co dla naszej idealnej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w należącej do nas ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest szczególnymi, samozatrzaskowymi piórami. Pionierska posadzka pojawia się błyskawicznie i nie niezbędne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym konsumencie, skutkiem tego panele odnajdujące się w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Interesujący, modny design – niebanalne wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie sprawia żadnych problemów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że nowa podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie skład profesjonalnych ekspedientów!

Nasza marka działa w oparciu o jasną i rzetelną politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą konsumentom profesjonalną radą oraz pomocą w doborze godziwego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ofercie. To fundament, na którym od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych kontrahentów są również tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich mamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną posadzkę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dzisiaj nawet najogromniejszą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani zawodowcy nieraz potrzebują jedynie paru godzin. To o wiele usprawnia proces remontu oraz zapewnia szansę na obszerne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z naszym całkowitym asortymentem i do zakupów. Jeśli nurtują Państwa jakiekolwiek pytania czy też wątpliwości zachęcamy też do kontaktu a ochoczo na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador panele podłogowe

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *