Kiedy zatrzaśniemy kluczyki w aucie

Codzienna pogoń za pracą oraz obowiązkamisprawia, że w szeregu przypadków zapominamy oprzyziemnych sprawach. Spiesząc się popełniamypomyłki, w wielu przypadkach są to niestety pomyłkiniesłychaniekosztowne. Nie wypada dalekowypatrywać przykładów – wyobraźmysobie, że spieszymy się na istotne biznesowe spotkanie. Wbiegamy do biura po zaświadczenia i wracamy do samochodu.Niestety, ale przez przypadek nie zabraliśmy kluczyków,które pozostały na fotelu kierowcy.

Sytuacja wydaje się nieinwazyjna? Nic bardziej mylnego – wielenowych aut posiada ponadprogramowezabezpieczenia antykradzieżowe. Jeżeli nie zamkniemy auta,te po kilku minutach samo uruchomi centralny zamek izatrzaśnie drzwi – z kluczykami w środku. Zostajemy w związku z tym z autemi kluczykami w środku – my tudzież stoimy na zewnątrzoraz pomału spostrzegamy, w jak słabejsytuacji się znajdujemy. Nie ma kłopotu, kiedy w pobliżuposiadamy zapasowe kluczyki – co jednak wsytuacji, gdy nie mamy zapasowego pilota lub też ten znajduje się setki kilometrów od nas? Jestjedynie jedno rozwiązanie – otwieranie samochodów gorzów.

Owszem, jest także innerozwiązanie, jednakowoż tegoakurat nie rekomendujemy. Możemywybić szybę – w wypadku nowych aut nietylko narazimy się na ogromnewydatki, jakkolwiekteż obniżymy wartość auta (każda szyba ma własnynumer serii, który w wypadku odsprzedaży często jest sprawdzany przezewentualnych kupujących – jeżeli któraśz szyb zostanie wymieniona, wzbudzi to od razu podejrzenia).Wracając do pogotowia ślusarskiego -profesjonalista potrafi otworzyć drzwisamochodu bez użycia młotka czy innych prymitywnychnarzędzi. Decydując się na samochodowego ślusarzamożemy liczyć na:

•             Prędkąoraz kompetentną obsługę – takie pogotowiadocierają do Klientów w kilka minut

•             Oszczędzamypieniądze – auto zostanie otwarte bez uszkodzeń szyby lubinnych detalów karoserii

•             Nieobniżamy wartości samochodu – zbita szyba umieefektywnie obniżyć wartość rynkową pojazdu.

 

Wobec tego gdy przydarzy się sytuacja,że zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie – należałoby skorzystać z pomocy fachowców, którzy przy użyciuprofesjonalnego oprzyrządowaniaprędko dostaną się do środkasamochodu. 


Sprawdź także: otwieranie samochodów gorzów

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *